2018-08-15

Zarejestruj lub poleć firmę w Programie Cashback Wisły Kraków!

Aktualnie każdy przedsiębiorca z sektora MiŚP może dołączyć do Programu Cashback Wisły Kraków bezpłatnie. Można to zrobić poprzez elektroniczny formularz lub kontaktując się pod numerem (12) 395 12 80. W trakcie rejestracji jako Partner Handlowy wystarczy podać hasło "Biała Gwiazda". Po zakończeniu rejestracji takiego Partnera Handlowego przekażemy 100 zł na konto bankowe Wisły Kraków.

Dlaczego warto zarejestrować swoją firmę jako Partner Handlowy?

• Twoja firma staje się częścią międzynarodowego Programu Lojalnościowego, który funkcjonuje w 47 krajach, a wyłącznie w Polsce skupia ponad 3100 Partnerów Handlowych w tym takie marki jak Carrefour, BP, Tesco, Vistula, booking.com i wiele innych.
• Twoja firma staje się punktem akceptacji Karty Kibica Wisły Kraków oraz Karty Cashback. Posiadaczy takich kart w Polsce jest ponad 330 000!
• Koszt przystąpienia twojej firmy do Programu w podstawowej wersji Light jest BEZPŁATNY!
Efektywny Marketing – prowizja naliczana jest tylko wtedy, kiedy Uczestnik Programu dokona w twojej firmie zakupu.
• Decydując się na jedną z rozszerzonych wersji Programu, za rozsądne pieniądze otrzymujesz swój własny Program Lojalnościowy z wieloma funkcjami!
• Ponadto zyskujesz dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak CRM, moduł do promowania poszczególnych produktów lub usług, moduł do wysyłki newsletterów, moduł badania satysfakcji klientów, moduł statystyk.
• Masz także możliwość stworzenia Kart Cashback z własną grafiką*, dzięki czemu Twoi Klienci również będą mogli korzystać z Programu u Partnerów Handlowych na całym świecie, a Ty otrzymasz do 1% z obrotu wykonanego u innych Partnerów Handlowych!*

Prócz wszystkich powyższych korzyści dla Twojej firmy, przekażemy 100 zł na konto bankowe Wisły Kraków za każdego nowego Partnera Handlowego zarejestrowanego w ramach akcji. Co więcej - z każdego zakupu w Twojej firmie, którego dokona Kibic Wisły Kraków używając swojej Karty Kibica z funkcją Cashback, część obrotu** (Cashback) trafi na konto bankowe Wisły Kraków!

Ceny poszczególnych wariantów Programu Lojalnościowego w ramach akcji:

  • Cashback Program Light – 0,00 ZŁ
  • Cashback Program Basic – 1275,00 ZŁ
  • Cashback Program Professional – 1910,00 ZŁ

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich wariantów Programu znajdziesz na stronie www.cashback-solutions.com.

W jaki sposób zarejestrować się jako Partner Handlowy?

1.
Przejdź na stronę www.cashback-solutions.com/pl/inquiryform.
2. Wypełnij formularz kontaktowy zwracając uwagę na wszystkie niezbędne pola.
3. Wybierz rodzaj zapytania jako "Inne" i wpisz hasło "Biała Gwiazda".

Wyszukaj sklep

4. Po wysłaniu zapytania oczekuj na telefon ze strony pracowników Cashback World, którzy odpowiedzą na ewentualne pytania oraz pomogą Ci przejść przez cały proces rejestracji firmy jako Partnera Handlowego.
5. Po dopełnieniu niezbędnych formalności, przekażemy 100 zł na konto bankowe Wisły Kraków, a Twoja firma będzie mogła korzystać z szeregu korzyści wynikających ze współpracy!

* Produkcja Kart Cashback z własnym logo dostępna wyłącznie w wariancie Basic lub Professional.
** Faktyczna wysokość kwoty przekazanej na rzecz Wisły Kraków (Cashback) zależy od prowizji handlowej danej firmy, w której dokonany został zakup oraz od indywidualnych ustawień przekierowania Cashback przez Kupującego.


Więcej o zakupach w Programie!

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.