2018-08-16

Wspieraj Białą Gwiazdę wraz z nami!

Jako sponsor Wisły Kraków postanowiliśmy wziąć udział w akcji wsparcia dla Białej Gwiazdy zainicjowanej przez grupę #ReymonTTa22. Ty, jako Kibic możesz dołączyć do nas i mieć realny wpływ na to, ile środków uda nam się wspólnie zebrać i przekazać Klubowi.

Okres obowiązywania akcji: od 16 sierpnia do 15 października 2018.

Wesprzeć Białą Gwiazdę możesz na różne sposoby. Oto one:

#1. Wyrób Kartę Kibica i zarejestruj się w Programie Cashback Wisły Kraków!

Karta Kibica Wisła Kraków

 • Kartę Kibica możesz otrzymać w Strefie Kibica na stadionie przy Reymonta 22. Jej koszt to 20 zł, jednak te pieniądze trafiają bezpośrednio do Klubu. Aby otrzymać Kartę Kibica niezbędne jest wypełnienie odpowiedniego wniosku, który możesz pobrać tutaj lub otrzymać w Strefie Kibica.
 • Następnie zdecyduj się na udział w Programie Cashback Wisły Kraków. W tym celu niezbędne jest zaakceptowanie na wniosku co najmniej 2 z 3 dodatkowych zgód:

  Przystąpienie do Programu Cashback Wisły Kraków - zgody

  Dzięki temu otrzymasz 5 zł Cashbacku (zwrotu pieniędzy), który możesz przekazać Klubowi. Aby je otrzymać - po wypełnieniu wniosku samodzielnie dokończ rejestrację w Programie Cashback Wisły Kraków tutaj - wprowadzając 13 cyfrowy numer otrzymanej Karty Kibica.
 • Następnie po zalogowaniu na cashback.wisla.krakow.pl wybierz odpowiednio Moje Ustawienia >> Dane liczbowe i wprowadź numer konta bankowego przeznaczonego do zbiórki środków.

Numer konta do zbiórki: 89 1140 1081 0000 4406 4200 1010

Uwaga!
Prosimy nie dokonywać żadnych przelewów na powyżej podane konto bankowe. Służy ono jedynie do wypłaty przez Cashback World środków (Cashbacku) zebranego przez Kibiców zarejestrowanych w Programie Cashback Wisły Kraków. Wisła Kraków nie może przyjmować żadnych darowizn, dlatego każdy indywidualny przelew dokonany na to konto przez Kibica i tak zostanie zwrócony.

Masz już Kartę Kibica?
Jeśli posiadasz już Kartę Kibica i chciałbyś jedynie zarejestrować się w Programie Cashback Wisły Kraków, możesz to zrobić nie wychodząc z domu poprzez formularz rejestracyjny, który znajdziesz tutaj.

A może nie potrzebujesz nowej Karty Kibica?
Jeśli nie chcesz otrzymać nowej Karty Kibica, a jedynie korzystać z Programu Cashback Wisły Kraków i wspierać swój Klub, możesz się po prostu zarejestrować tutaj, a otrzymasz wirtualną kartę. W tym wypadku nie otrzymasz jednak 5 zł Cashbacku, ale w dalszym ciągu możesz wesprzeć Klub swoimi zakupami, o czym poniżej.


#2. Masz już konto w Programie Cashback Wisły Kraków? - przekieruj swój Cashback na Klub

 • Aktualnie robiąc zakupy u Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków, do 1% wartości Twoich zakupów przekazujemy Klubowi, Ty natomiast zbierasz do 5% Cashbacku (zwrotu pieniędzy), który przelewany jest na podane przez Ciebie konto bankowe po uzbieraniu wartości 22,50 zł. Jeśli chcesz wesprzeć Białą Gwiazdę, wprowadź wyżej podany numer konta Klubu i miej pewność, że cały zebrany przez Ciebie Cashback zostanie przelany właśnie tam. Możesz to zrobić wybierając Moje Ustawienia >> Dane liczbowe.

  Wprowadzanie numeru konta

Więcej o przekierowaniu Cashbacku!

#3. Masz już konto w Programie Cashback Wisły Kraków? - bądź aktywny i rób zakupy.

 • Oprócz Cashbacku, który standardowo zbierasz za swoje zakupy i który możesz przekazać na konto Klubu, w okresie trwania akcji Klubowi przekażemy 1 zł dodatkowo za każdą transakcję zarejestrowaną w Programie Cashback Wisły Kraków na kwotę co najmniej 50 zł.
Nie ma znaczenia, czy zrobisz zakup w sklepie online, kupisz eVoucher poprzez aplikację Cashback App, czy okażesz Kartę Kibica (lub wirtualną) w jednym ze stacjonarnych sklepów partnerskich - za każdy zakup o wartości co najmniej 50 zł, Klubowi przekażemy 1 zł.

1 zł za każdy zakup!


#4. Jesteś przedsiębiorcą lub znasz przedsiębiorców zainteresowanych dołączeniem do Programu Cashback Wisły Kraków? - zarekomenduj ich do Programu.

 • Aktualnie każdy przedsiębiorca z sektora MiŚP może dołączyć do Programu Cashback Wisły Kraków bezpłatnie. Można to zrobić poprzez elektroniczny formularz lub kontaktując się pod numer (12) 395 12 80. W trakcie rejestracji jako Partner Handlowy wystarczy podać hasło "Biała Gwiazda". Po zakończeniu rejestracji takiego Partnera Handlowego przekażemy 100 zł na konto bankowe Wisły Kraków.

Wprowadzanie numeru konta

Więcej o rejestracji jako Partner Handlowy!

#5. Kupuj oryginalne bony oraz karty podarunkowe do Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków bezpośrednio w Strefie Kibica przy Reymonta 22.

 • Do tej pory Kibice nie mieli możliwości zakupu bonów oraz kart podarunkowych do niektórych sieci handlowych. Poprzez uruchomienie Punktu Sprzedaży Bonów bezpośrednio w Strefie Kibica przy Reymonta 22, od teraz Kibice mogą zakupić za gotówkę bony i karty podarunkowe w różnych nominałach do BP, ORLEN, TESCO, CARREFOUR, LEROY MERLIN, EMPIK, MEDIA EXPERT, DECATHLON, KARTĘ ZDROWIA.
Za każdy zakup bonów i kart podarunkowych Kibice oczywiście otrzymają Cashback, który mogą przekierować na konto bankowe Klubu. Jeśli zakup będzie na kwotę co najmniej 50 zł, podobnie jak w pozostałych przypadkach - dodatkowo przekażemy 1 zł na Klub.

Data uruchomienia punktu: 20.08.2018
Godziny pracy punktu:
Poniedziałek - piątek: 11:00-16:00
Dzień meczowy: 11:00 - 21:00

No to ile w ciągu miesiąca mogę rzeczywiście przekazać Klubowi dzięki swoim zakupom i rekomendacji? Policzmy! *
*Przykładowa kalkulacja przy założeniu, że posiadasz już Kartę Kibica i swój Cashback przekazujesz na Klub.

Jako konsument, który wyda np. 1000 zł:
 • 100 zł wydam w sklepie Carrefour [100 zł * 2% Cashback = 2 zł dla Klubu]
 • Za 200 zł kupię w Strefie Kibica kartę paliwową do BP [200 zł * 1,5% Cashback = 3 zł dla Klubu]
 • Za 200 zł kupię eVoucher do Allegro [200 zł * 2% Cashback = 4 zł dla Klubu]
 • Za 200 zł kupię karnet na spotkania Wisły Kraków [ 200 zł * 5% Cashback = 10 zł dla Klubu]
 • Za 50 zł kupię bilet autobusowy w serwisie internetowym flixbus.pl [50 zł * 3% Cashback = 1,5 zł dla Klubu]
 • Za 50 zł wybiorę się na naleśniki do Pancake House Kraków [50 zł * 3% Cashback = 1,5 zł dla Klubu ]
 • Za 200 zł zarezerwuję hotel na booking.com [200 zł * 2% Cashback = 4 zł dla Klubu]
Dzięki swoim zakupom zbierzesz w ten sposób 26 zł Cashbacku, które otrzyma Klub. Ponadto za każdy zakup my dodatkowo przekażemy 7 zł (1 zł * 7 transakcji). Łącznie dzięki TOBIE Biała Gwiazda otrzyma 33 zł.

Jako przedsiębiorca, który wyda np. 4000 zł, zarejestruje się jako Partner Handlowy i zarekomenduje Program 2 innym przedsiębiorcom:
 • 300 zł wydam w sklepie Carrefour [300 zł * 2% Cashback = 6 zł dla Klubu]
 • Za 400 zł kupię w Strefie Kibica kartę paliwową do BP [400 zł * 1,5% Cashback = 6 zł dla Klubu]
 • Za 500 zł kupię eVoucher do Allegro [500 zł * 2% Cashback = 10 zł dla Klubu]
 • Za 200 zł kupię szkła kontaktowe w sklepie internetowym bezokularow.pl [ 200 zł * 5% Cashback = 10 zł dla Klubu]
 • Za 50 zł kupię bilet autobusowy w serwisie internetowym flixbus.pl [50 zł * 3% Cashback = 1,5 zł dla Klubu]
 • Za 50 zł wybiorę się na naleśniki do Pancake House Kraków [50 zł * 3% Cashback = 1,5 zł dla Klubu]
 • Za 500 zł kupię karnet na spotkania Wisły Kraków [500 zł * 5% Cashback = 25 zł dla Klubu]
 • Za 500 zł zarezerwuję hotel na booking.com [500 zł * 2% Cashback = 10 zł dla Klubu]
 • Za 500 zł wynajmę samochód na rentalcars.com [500 zł * 3% Cashback = 15 zł dla Klubu]
 • Za 1000 zł kupię w Strefie Kibica kartę do Leroy Merlin [1000 zł * 2% Cashback = 20 zł dla Klubu]
Dzięki swoim zakupom zbierzesz w ten sposób 105 zł Cashbacku, które otrzyma Klub. Ponadto za każdy zakup my dodatkowo przekażemy 10 zł (1 zł * 10 transakcji). Jako że dołączyłeś swoją firmę do Programu Cashback Wisły Kraków oraz poleciłeś to 2 innym zaprzyjaźnionym firmom, my dodatkowo przekażemy 300 zł (3 firmy x 100 zł). Łącznie dzięki TOBIE Biała Gwiazda otrzyma 415 zł.

Oczywiście powyższe kalkulacje to kropla w morzu potrzeb Klubu, ale przecież oddanych KIBICÓW BIAŁEJ GWIAZDY SĄ TYSIĄCE. DOŁĄCZYSZ SIĘ?

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości?
Wpadnij na stadion przy Reymonta 22, a specjalnie w tym celu oddelegowani pracownicy Cashback World udzielą Ci wszelkich wyjaśnień. Oczywiście możesz też do nas zadzwonić - 12 395 12 99 lub napisać - service.wislakrakow@cashback.net.

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.