2018-08-15

Rejestracja w Programie Cashback Wisły Kraków!

Nie masz jeszcze nowe Karty Kibica?
Odbierz ją w Strefie Kibica i zarejestruj się w Programie Cashback Wisły Kraków.

Karta Kibica Wisła Kraków

1. Kartę Kibica możesz otrzymać w Strefie Kibica na stadionie przy Reymonta 22. Jej koszt to 20 zł. Aby otrzymać Kartę Kibica niezbędne jest wypełnienie odpowiedniego wniosku, który możesz pobrać tutaj lub otrzymać w Strefie Kibica.
Aby jednocześnie zarejestrować się w Programie Cashback Wisły Kraków niezbędne jest zaakceptowanie na wniosku o Kartę Kibica co najmniej 2 z 3 dodatkowych zgód:

Przystąpienie do Programu Cashback Wisły Kraków - zgody

Trzecia zgoda dotyczy komunikacji marketingowej. Sugerujemy, abyś też ją zaakceptował - dzięki temu będziemy mogli przesyłać Ci róznego rodzaju informacje o promocjach u Partnerów Handlowych, a Ty będziesz zbierał więcej Cashbacku. Ponadto wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili odowłać logując się na cashback.wisla.krakow.pl i wybierając odpowiednio: Moje Ustawienie >> Powiadomienia.

2. Złożony przez Ciebie wniosek zostanie przekazany przez pracowników Strefy Kibica do nas, a my zarejestrujemy Cię w Programie. Może to jednak potrwać kilka dni, dlatego po otrzymaniu Karty Kibica lepszym rozwiązaniem jest samodzielna rejestracja do Programu Cashback Wisły Kraków, której możesz dokonać w domu poprzez formularz elektroniczny.
Rejestracja do Programu Cashback
3. Jeśli sam wypełniłeś formularz lub zostałeś zarejestrowany przez biuro Cashback World, na Twoją skrzynkę mailową trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Jeśli jej nie otrzymałeś, koniecznie sprawdź folder ze spamem.

Rejestracja do Programu Cashback

Jeśli nie potwierdzisz rejestracji w ciągu 30 dni, otrzymany w wiadomości link wygaśnie. W takim wypadku napisz do nas na adres service.wislakrakow@cashback.net, a Twoje konto zostanie potwierdzone ręcznie.

4. Po potwierdzeniu rejestracji wystarczy już tylko zdefiniować hasło, za pomocą którego będziesz się logować na cashback.wisla.krakow.pl i zacząć korzystać z Programu Cashback Wisły Kraków.

Rejestracja do Programu Cashback

Za wyrobienie Karty Kibica i rejestrację, na Twoim koncie wkrótce pojawi się 5 zł Cashbacku, który oczywiście możesz przekazać Klubowi wprowadzając odpowiednie konto bankowe. Wypłata 5 zł za Kartę Kibica zostanie zrealizowana w kolejny wtorek (nie obowiązuje w tym przypadku minimalna kwota wypłaty, która standardowo wynosi 22,50 zł).

5zł Cashback za Wyrobienie Karty

Masz już Kartę Kibica, ale nie jesteś zarejestrowany?
Jeśli posiadasz już Kartę Kibica i chciałbyś jedynie zarejestrować się w Programie Cashback Wisły Kraków, możesz to zrobić nie wychodząc z domu poprzez formularz rejestracyjny, który znajdziesz tutaj.
Podczas rejestracji koniecznie wprowadź 13-cyfrowy numer Karty Kibica.

Ważne:
Jako że nie przystąpiłeś do Programu Cashback Wisły Kraków podczas wyrabiania Karty Kibica, w systemie Wisły Kraków nie jesteś odnotowany jako Uczestnik Programu. Oznacza to, że jeśli dokonasz zakupu biletów lub karnetów, nie otrzymasz za nie Cashbacku. Aby to zmienić, po rejestracji w Programie Cashback wyślij na adres service.wislakrakow@cashback.net informację, że jesteś już Uczestnikiem Programu Cashback Wisły Kraków i prosisz o odnotowanie tego w systemie Wisły Kraków, aby w przyszłości móc otrzymywać Cashback za zakup biletów i karnetów.

A może nie potrzebujesz nowej Karty Kibica?
Jeśli nie chcesz otrzymać nowej Karty Kibica, a jedynie korzystać z Programu Cashback Wisły Kraków i wspierać swój Klub, możesz się po prostu zarejestrować tutaj, a otrzymasz wirtualną kartę. W tym wypadku nie otrzymasz jednak 5 zł Cashbacku, jednak w dalszym ciągu możesz wesprzeć Klub swoimi zakupami.

Po rejestracji swoją wirtualną kartę znajdziesz po zalogowaniu na cashback.wisla.krakow.pl wybierając z profilu "Moje karty". Wydrukuj ją i korzystaj w taki sam sposób, jakbyś posiadał fizyczną Kartę Kibica.

Wirtualna Karta
Możesz także skorzystać z wirtualnej karty, która dostępna jest w Aplikacji Cashback App. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację i zalogować się w niej tymi sami danymi, co na cashback.wisla.krakow.pl. Następnie swoją wirtualną Kartę Kibica w formie kodu kreskowego lub kodu QR możesz okazać bezpośrednio z telefonu podczas zakupów w sklepach partnerskich.

Karta w Cashback App

Aplikację Cashback App możesz pobrać tutaj:

Google Play
App Store
Masz problem z zalogowaniem lub nie pamiętasz danych do logowania?
Skorzystaj z formularza do samodzielnego odzyskiwania hasła. Jeśli w dalszym ciągu masz problemy z zalogowaniem do Programu Cashback Wisły Kraków, koniecznie skontaktuj się z nami pod numerem 32 42 88 199 lub wyślij do nas maila na adres service.wislakrakow@cashback.net.

Więcej o zakupach w Programie!

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.