2020-02-03

Jest przyjemniej kiedy wszyscy korzystają!

Co jest lepszego niż wspieranie swojego klubu, przy jednoczesnym zbieraniu korzyści podczas zakupów? Oczywiście lepiej robić to razem z innymi. Jako kibic Wisły Kraków z pewnością znasz wielu sympatyków klubu. Zaproś ich do Programu, aby zbierać Cashback przy każdym zakupie, jednocześnie wspierając fundusz transferowy Wisły Kraków.

Bezpłatne zaproszenie do programu Cashback Wisły Kraków

Naprawdę łatwo jest zaprosić znajomych do Programu Cashback Wisły Kraków. Sprawdź nasz formularz Tell-a-Friend, wprowadź odpowiednie dane i wyślij je. Zanim to zrobisz, upewnij się, że wysyłasz zaproszenia tylko osobom, które rzeczywiście chcą je otrzymać. Gdy tylko znajomi otrzymają wiadomość e-mail z zaproszeniem, wystarczy, że klikną w link i od razu przejdą do rejestracji.

Korzyści dla Ciebie, Korzyści dla Wisły Kraków

Teraz rozpoczyna się zabawa. Kupuj razem, dziel się najlepszymi ofertami ze znajomymi lub po prostu rywalizuj o najwyższy Cashback. W rzeczywistości powód, dla którego otrzymujesz zakupowe korzyści, nie jest tak ważny, najważniejsze jest to, że pomogłeś innym zbierać Cashback przy każdym zakupie - a jednocześnie wspierasz Wisłę Kraków i jej program transferowy. Czy jest coś lepszego? Zaproś znajomych do Programu Cashback Wisły Kraków już teraz.


* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.