2018-08-15

Jak wprowadzić numer konta bankowego do zbiórki?

Masz już konto w Programie Cashback Wisły Kraków? - przekieruj swój Cashback na Klub i przekazuj do 6% ze swoich zakupów Białej Gwieździe.

Aktualnie robiąc zakupy u Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków, do 1% wartości Twoich zakupów przekazujemy Klubowi, Ty natomiast zbierasz do 5% Cashbacku, które przelewane są na podane przez Ciebie konto bankowe po uzbieraniu wartości 22,50 zł.

Oczywiście część Kibiców przekierowała już swój własny Cashback na Klub poprzez odpowiednią opcję w serwisie cashback.wisla.krakow.pl, jednak aby wszyscy Kibice w ramach akcji #ReymonTTa22 mogli zbierać pieniądze do jednego worka, tymczasowo deaktywowaliśmy tę opcję i wszystkich kibiców zainteresowanych przekazaniem swojego Cashbacku na Białą Gwiazdę, prosimy o wprowadzenie w swoim profilu numeru konta bankowego przeznaczonego do zbiórki środków.

Numer konta do zbiórki: 89 1140 1081 0000 4406 4200 1010

Uwaga!
Prosimy nie dokonywać żadnych przelewów na powyżej podane konto bankowe. Służy ono jedynie do wypłaty przez Cashback World środków (Cashbacku) zebranego przez Kibiców zarejestrowanych w Programie Cashback Wisły Kraków. Wisła Kraków nie może przyjmować żadnych darowizn, dlatego każdy indywidualny przelew dokonany na to konto przez Kibica i tak zostanie zwrócony.

Jeśli chcesz wesprzeć Białą Gwiazdę w ramach akcji #ReymonTTa22, wprowadź wyżej podany numer konta Klubu i miej pewność, że cały zebrany przez Ciebie Cashback zostanie przelany właśnie tam. Możesz to zrobić po zalogowaniu na cashback.wisla.krakow.pl wybierając Moje Ustawienia >> Dane liczbowe.

Wprowadzanie numeru konta

Może się zdarzyć, że chwilowo wprowadzenie numeru konta bankowego będzie niemożliwe. Jest to spowodowane trwającymi przeliczeniami w naszym systemie, które mają miejsce w poniedziałki i wtorki. W takiej sytuacji prosimy o cierpliwość i podjęcie próby wprowadzenia konta bankowego następnego dnia.

Najczęściej zadawane pytania:
1. Kiedy wypłacony zostanie Cashback na podane przeze mnie konto bankowe?
Cashback wypłacony zostanie po osiągnięciu minimalnej kwoty do wypłaty, która wynosi 22,50 zł (zasada ta nie dotyczy 5 zł Cashbacku za wyrobienie Karty Kibica - Cashback za Kartę Kibica zostanie wypłacony niezwłocznie). Jeśli kwota 22,50 zł (lub wyższa) uzbiera się na Twoim koncie na cashback.wisla.krakow.pl, w kolejny wtorek (jest to dzień wypłat) pieniądze zostaną przelane na podane konto bankowe.

2. Co, jeśli nie uda mi się zebrać minimalnej kwoty (22,50 zł) w czasie trwania akcji?
Zebrane środki będą po prostu oczekiwać, aż osiągnięta zostanie minimalna kwota wypłaty. Nawet jeśli będzie to miało miejsce po zakończeniu akcji, w kolejny wtorek po osiągnięciu minimalnego progu, przelejemy środki na wprowadzone konto bankowe.

3. Co, jeśli zebrałem już minimalną kwotę wypłaty, jednak zapomniałem uzupełnić numeru konta bankowego?
Jeśli posiadasz środki do wypłaty, a nie wprowadziłeś numeru konta bankowego do wypłat, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z prośbą o uzupełnienie numeru konta bankowego. Gdy to zrobisz, w kolejny wtorek pieniądze zostaną przelane na wskazane konto.

4. Czy ma znaczenie jakich zakupów dokonuję poprzez Program Cashback Wisły Kraków?
Nie ma znaczenia, czy zrobisz zakup w sklepie online, kupisz eVoucher poprzez aplikację Cashback App, czy okażesz Kartę Kibica (lub wirtualną) w jednym ze stacjonarnych sklepów partnerskich - za każdy otrzymasz Cashback. Dotyczy to także zakupu bonów oraz kart podarunkowych w Punkcie Sprzedaży Bonów, który uruchomiony zostanie 20.08 w Strefie Kibica.

5. Gdzie mogę sprawdzić, ile Cashbacku aktualnie zebrałem?
Możesz to zrobić po zalogowaniu na cashback.wisla.krakow.pl wybierając "Moje korzyści". Informacja na ten temat znajduje się w sekcji "Moje Wypłaty".

Sprawdzanie Cashbacku


* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.