TAK ZYSKUJESZ DZIĘKI PROGRAMOWI CASHBACK WISŁY KRAKÓW

W Programie Cashback Wisły Kraków przyjemność zakupów wysuwa się na pierwszy plan, dlatego dzięki licznym Partnerom Handlowym Program oferuje możliwości zakupowe zaspokajające niemal każdy gust.

Jakim rodzajem kupującego jesteś?
Karta Kibica Wisły Kraków: jedna karta, wszystkie branże, wiele korzyści
Zakupy online: korzystaj z bogatej oferty sklepów online

Karta Kibica Wisły Kraków

Tak to działa: przy kasie danego Partnera Handlowego okazujesz Kartę Kibica Wisły Kraków i otrzymujesz Cashback oraz Shopping Points wspierając jednocześnie Fundusz transferowy Wisły Kraków.
Postępuj tak, jak w przypadku innych kart klienta! W przypadku Karty Kibica Wisły Kraków dostaniesz jednak coś więcej: zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, Shopping Points oraz świadomość, że wspierasz fundusz transferowy swojego ulubionego klubu! Dodatkowo możesz także wykorzystać swoją Kartę Kibica Wisły Kraków jako kartę wstępu na stadion, a także dzięki niej masz możliwość nabycia biletów na mecze przez internet.

Partnerów Handlowych akceptujących Kartę Kibica Wisły Kraków znajdziesz na cashback.wisla.krakow.pl. W wyszukiwarce możesz skorzystać z funkcji filtra i wyszukać tylko Partnerów Handlowych akceptujących Kartę Kibica Wisły Kraków. Otrzymasz wtedy wykaz Partnerów, u których możesz korzystać z karty, aby otrzymać Cashback i zbierać Shopping Points.

 

 TWOJA KARTA KIBICA WISŁY KRAKÓW

Jak otrzymasz Kartę Kibica Wisły Kraków? Całkiem prosto. Odbierz kartę w Strefie Kibica na stadionie. Dodatkowo karta jest także kartą wstępu na stadion oraz kartą, dzięki której możesz nabyć bilety na mecze przez internet. Kartę można nabyć za 20 PLN a wraz z rejestracją w Programie Cashback Wisły Kraków otrzymasz 5 PLN zwrotu pieniędzy, musisz tylko dodać kartę do Twojego Profilu.

Jeśli posiadasz już Kartę Kibica Wisły Kraków i chcesz się jedynie zarejestrować do Programu Cashback Wisły Kraków, podczas rejestracji na cashback.wisla.krakow.pl podaj kod kreskowy ze swojej karty. Od tej pory możesz w pełni cieszyć się swoimi korzyściami zakupowymi.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany i chcesz po prostu zintegrować Kartę Kibica Wisły Kraków z Twoim Profilem, zaloguj się swoimi danymi dostępu na cashback.wisla.krakow.pl i w Twoim Profilu w zakładce "Moje karty" wpisz kod kreskowy z karty.

ONLINE SHOPPING

Na cashback.wisla.krakow.pl znajdziesz wiele sklepów online, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zaloguj się i przy pomocy wyszukiwarki znajdź sklepy online. Z wyszczególnionych sklepów internetowych wybierz ten który Cię interesuje, a otworzą się przed Tobą drzwi do zakupowego świata korzyści 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu!


Zapewnij sobie Cashback i Shopping Points oraz wspieraj fundusz transferowy przez całą dobę, nie wychodząc z domu!

W celu otrzymania korzyści z zakupów online ważne jest, aby przejść do sklepu poprzez jego link na cashback.wisla.krakow.pl. W wielu sklepach online dostępne są specjalne promocje, które dają Ci większe korzyści przy zakupach. Wystarczy rzucić okiem na zakładkę "Promocje & Deals" na cashback.wisla.krakow.pl!

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.