Rejestracja

Dzięki Programowi Cashback Wisły Kraków możesz korzystać z wyjątkowych ofert, tzw. Deals oraz atrakcyjnych promocji na całym świecie.
Przy każdym zakupie otrzymujesz nie tylko Cashback, lecz zbierasz także Shopping Points oraz wspierasz fundusz transerowy Wisły Kraków. A to wszystko przy bezpłatnej, niezobowiązującej rejestracji.

Właśnie tak!

Korzyści płynące z Programu Cashback Wisły Kraków:
  • Do 5% Cashback za wszystkie zakupy u ponad 140 000 Partnerów Handlowych na całym świecie
  • Ponadto zbieranie i realizacja Shopping Points
  • Setki interesujących ofert i promocji
  • Do 1% z każdego zakupu przekazywane na fundusz transferowy Wisły Kraków
  • 5 PLN Cashback za Kartę Kibica Wisły Kraków, którą można nabyć w Strefie Kibica
Aby otrzymać Kartę Kibica Wisły Kraków, wydrukuj i wypełnij formularz, a następnie udaj się z nim do Strefy Kibica na stadionie. Karta służy do rejestracji zakupów u Partnerów Handlowych, jest także kartą wstępu na stadion oraz kartą, która daje możliwość nabycia biletów na stadion przez internet. Kartę można nabyć za 20 PLN.
Moje dane
Swoją zgodę(zgody) (także każdą oddzielnie) na powyższe przetwarzanie danych mogę odwołać w każdym czasie pisemnie (na adres do korespondencji: myWorld Poland Sp. z o.o., ul. Gen. Bohdana Zielińskiego 22, 30-320 Kraków) lub e-mailem na adres service.pl@myworld.com Przetwarzanie danych dokonane do momentu odwołania pozostaje na podstawie niniejszej zgody zgodne z prawem.