ZAREJESTRUJ SIĘ DO PROGRAMU CASHBACK WISŁY KRAKÓW JUŻ TERAZ

Wisła Kraków oferuje Ci prostą możliwość bezpłatnej rejestracji, w celu otrzymania korzyści Programu Cashback Wisły Kraków:


JAK MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE OTRZYMUJĄC 3 SHOPPING POINTS W PREZENCIE

Musisz tylko kompletnie wypełnić formularz rejestracyjny online, a następnie potwierdzić wpis. Na koniec otrzymasz e-mail aktywacyjny, by zakończyć rejestrację. Teraz świat zakupów online z Programem Cashback Wisły Kraków stanie przed Tobą otworem. Kartę Kibica Wisły Kraków otrzymasz w Strefie Kibica przy stadionie. Karta służy do rejestracji zakupów u Partnerów Handlowych, jest także kartą wstępu na stadion oraz kartą, która daje możliwość nabycia biletów na stadion przez internet. Kartę można nabyć za 20 PLN a wraz z rejestracją w Programie Cashback Wisły Kraków otrzymasz 5 PLN zwrotu pieniędzy, musisz tylko dodać kartę do Twojego Profilu.


Jeśli posiadasz już Kartę Kibica Wisły Kraków i chcesz się jedynie zarejestrować do Programu Cashback Wisły Kraków, podczas rejestracji na cashback.wisla.krakow.pl podaj kod kreskowy znajdujący się na karcie.

Zarejestruj się bezpłatnie!

 

 

W STREFIE KIBICA NA STADIONIE

Obok rejestracji online masz także możliwość rejestracji do Programu Cashback Wisły Kraków bezpośrednio w Strefie Kibica na stadionie. Swoją osobistą Kartę Kibica Wisły Kraków, będącą jednocześnie kartą wstępu na stadion oraz dającą możliwość zakupu biletów drogą online możesz nabyć za 20 PLN. Także w tym przypadku otrzymasz e-mail aktywacyjny, dzięki któremu możesz dokończyć rejestrację. Jeżeli dodasz Kartę Kibica Wisły Kraków do Twojego Profilu, otrzymasz 5 zł Cashback.REJESTRACJA DO PROGRAMU CASHBACK WISŁY KRAKÓW JEST DLA CIEBIE BEZPŁATNA.
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ I OTRZYMUJ SWOJE KORZYŚCI Z PROGRAMU CASHBACK WISŁY KRAKÓW!
* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.