Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000420

Warunki

U tego Partnera Handlowego korzyści naliczane są od kwoty netto, ponieważ jest to jego standardowy sposób rozliczeń.

Opis

Pomysł na sklep CDP.pl powstał w 2012 jako odpowiedź na zmieniające się dystrybucyjne realia rynkowe. Nasza firma – podówczas znana jako CD PROJEKT od ponad 20 lat prowadziła sprzedaż gier wideo oraz filmów kierując swoją ofertę do segmentu B2B i skupiając się na hurtowej sprzedaży multimediów. Rok wcześniej zauważyliśmy wzrost zainteresowania cyfrową dystrybucją. Zainspirowani sukcesami GOG.com, który z sukcesem prowadził działalność na polu cyfrowej dystrybucji gier komputerowych postanowiliśmy zbudować własny serwis.

Cyfrowa platforma dystrybucyjna CDP.pl zadebiutowała w październiku 2012 zaczynając od skromnej oferty 30 gier do pobrania, w tym samym czasie spółka zmieniła nazwę i tak nasza firma i serwis stały się tożsame. W kolejnych latach CDP.pl urosło i wzbogaciło się o nowe kategorie – ebooki, ekomiksy, audiobooki oraz cyfrowe filmy w modelu download-to-own. W 2013 obserwując rynek zauważaliśmy kolejne zmiany, a szczególnie wzrost udziałów sprzedaży w kanale e-commerce, a więc w modelu opartym o wysyłkę towaru dostępnego fizycznie. Naturalnym stało się dla nas, że mimo, iż cyfrowa dystrybucja multimediów jest przyszłością tej kategorii nie można zapominać o modelu przejściowym jakim jest sprzedaż wysyłkowa.Tak powstała koncepcja CDP.pl 2.0 nowoczesnego sklepu, którym jesteśmy dzisiaj!
 

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.