Wisła Kraków

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
  • AKCEPTACJA Karta Cashback

Kontakt

Warunki


Korzyści za zakup biletów i karnetów przysługują tylko kibicom posiadającym Kartę Kibica Wisły Kraków. W przypadku grupowego zakupu biletów lub karnetów, transakcje na wartości poszczególnych biletów lub karnetów zostaną zarejestrowane wszystkim osobom, na których dane bilety zostały zakupione, ale tylko w przypadku jeśli posiadają one w momencie zakupu nowe Karty Kibica. Jeśli bilety zostaną zakupione na osoby, które nie posiadają nowej Karty Kibica, wartość takich biletów lub karnetów nie zostanie zarejestrowana w Programie Cashback Wisły Kraków.

Opis

Otrzymaj aż 2% Cashbacku za zakup karnetów i biletów z Kartą Kibica Wisły Kraków!

Aby otrzymać 2% zwrotu pieniędzy i 1SP na oferty specjalne Deals wystarczy, że kupisz bilet, na lokalne mecze Wisły Kraków, online lub w Strefie Kibica przy Reymonta.

Pamiętaj, dzięki zakupom w Programie Cashback każdorazowo wspierasz Wisłę 1%!

Chcesz zrobić więcej?

Przekieruj swój Cashback na wsparcie funduszu transferowego. Możesz to zrobić w sekcji Mój Profil -> Moje korzyści -> Wypłać Cashback -> Cashback przekieruj na – klub Wisła Kraków.

Razem możemy więcej!

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.