MAREL DYSTRYBUCJA

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
  • AKCEPTACJA Karta Cashback B2B

Kontakt


4,5
6 ocen

Opis

Zostań naszym stałym klientem 
https://www.lyoness.com/pl/registration/partner/773085

Wszystkie oferowane produkty wytwarzane są w zakładzie w Dębowej Górze koło Skierniewic, który na początku istnienia był niewielką piekarnią, obsługującą lokalne sklepy na terenie swojego województwa. Jednak rosnące zainteresowanie Klientów oraz sukcesywny wzrost produkcji sprawił, iż podjęto decyzje o powiększeniu zakładu.
Po licznych rozbudowach, modernizacjach i inwestycjach w zaawansowane linie technologiczne, powstała nowoczesna piekarnia, w której wyodrębniono oddzielne pomieszczenia do produkcji piekarniczej, cukierniczej i garmażeryjnej oraz zespół pomieszczeń związanych z chłodzeniem, mrożeniem, pakowaniem i przechowywaniem pieczywa. Nastąpił również  podział organizacyjny na spółkę produkcyjną „Marat” Sp. z o.o. oraz spółkę dystrybucyjną „Marel – Dystrybucja” Sp. z o.o. które w pełni rozumiejąc swoje potrzeby, oferują produkty najwyższej jakości.

Spółka posiada własne sklepy firmowe. Na chwilę obecną jest to 9 obiektów, które sygnowane są własną marką „Łowickie Wypieki”. W „Łowickich Wypiekach” spotkać można pieczywo pszenne, pszenno-żytnie, żytnie, bułki słodkie, ciastka francuskie, pączki, wszelkiego rodzaju ciastka i ciasta, gotowe kanapki i zapiekanki, jak również miłą i profesjonalną obsługę. Sklepy w większości wyposażone są w piec piekarniczy, w którym co rano odpiekane są świeże bułeczki oraz rogaliki, a także na życzenie klienta, podgrzewane kanapki i zapiekanki. Zapach pysznej kawy i herbaty, słodkiego ciasteczka oraz świeżego pieczywa to znak, że jesteś już blisko.

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.