Carrefour

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
  • AKCEPTACJA Karta Cashback

Kontakt

Warunki


Karta Cashback nie jest akceptowana w przypadku, gdy Klient dokonuje zapłaty za nabywane w ramach Transakcji towary poprzez dokonanie płatności:
• kartami kredytowymi Carrefour Visa, które są emitowane przez Credit Agricole Bank Polska we współpracy z CARREFOUR
• kartami kredytowymi Impresja wydawanymi przez Bank Millennium
• znakami legitymacyjnymi emitowanymi przez Carrefour lub za zlecenie Carrefour w postaci papierowej lub innej, w tym szczególności bonami CARREFOUR, e-bonami Carrefour, kartami podarunkowymi Carrefour
• znakami legitymacyjnymi podlegającymi wymianie na towary w Sklepach emitowanymi na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, Bonus Systems Polska i Chèque Déjeuner, BonCard Polska, Edenred Polska w postaci papierowej lub innej
Uczestnik nie jest uprawniony do otrzymania Korzyści zakupowej, gdy przedmiotem Transakcji są:
• znaki legitymacyjne, których emitentem jest CARREFOUR
• wyroby tytoniowe, rekwizyty tytoniowe i produkty imitujące wyroby lub rekwizyty tytoniowe oraz symbole związane z używaniem tytoniu
• alkohol i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa
• produkty początkowego żywienia niemowląt
• paliwo
• doładowania energetyczne i telefoniczne
• produkty, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. usługa „Moje Rachunki”, zakup ubezpieczeń, lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi „Cashback”
Klient nie jest uprawniony do otrzymania Korzyści zakupowej w przypadku skorzystania w ramach danej Transakcji z innych oferowanych przez CARREFOUR akcji promocyjnych polegających na przyznaniu przez CARREFOUR korzyści pieniężnej (w szczególności w formie przyznania rabatu, e-kuponu lub e-bonu) od całości towarów nabywanych w ramach Transakcji z wykluczeniem Produktów wyłączonych o ile CARREFOUR nie postanowi inaczej.

Opis

W Polsce firma Carrefour  rozpoczęła swoją działalność w  1997 r. Obecnie pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 800 sklepów w różnych formatach: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe oraz specjalistyczne. Oferujemy szereg usług dodatkowych, w tym usługi finansowe i handlowe, które  dopełniają i ściśle współdziałają ze sprzedawanym asortymentem.

Prowadzimy politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie (angażujemy się w różne akcje społeczne, charytatywne i ekologiczne). Gwarantujemy swoim Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Głównymi wartościami Carrefour są zaangażowanie, troskliwość i pozytywne nastawienie.

UWAGA

Karta Cashback nie jest obsługiwana w sklepach Carrefour Express. Aktualną listę placówek Carrefour, w których obsługiwana jest karta Cashback znajdziesz po kliknięciu ‘Pokaż na mapie’.

Transakcje z użyciem karty Cashback są rejestrowane w przypadku płatności gotówką i kartami płatniczymi z wyłączeniem bonów oraz pozostałych form płatności szczegółowo opisanych w zakładce “Warunki”.

Ponadto karta Cashback nie może być użyta łącznie z Kartą Dużej Rodziny, Kartą Rodzinka i Kartą Seniora.

 

Przy użyciu karty Cashback korzyści Cashback World nie przysługują za zakup m.in. paliwa, wyrobów tytoniowych, alkoholi (poza piwem), doładowań energetycznych i telefonicznych oraz produktów początkowego żywienia niemowląt. Pełna lista wyłączonych z programu towarów znajduje się w zakładce “Warunki”.

Prosimy mieć na uwadze, że transakcje zakupowe mogą być widoczne z niewielkim opóźnieniem (max 72h).

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.