PSB Mrówka Marbud

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Karta Cashback B2B Bony elektroniczne

Kontakt

 • Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00
  Sobota 08:00 - 18:00
  Niedziela 10:00 - 18:00
 • Kontakt
  Tel: ( 91 ) 418 24 33
 • Numer Partnera Handlowego
  771854
 • Punkt odbioru Cashback Card
  U tego Partnera Handlowego możesz otrzymać Cashback Card

OpisTradycje firmy sięgają 20 lat wstecz do 1993 roku, kiedy to rozpoczęła działalność Hurtownia Materiałów Budowlanych  Marbud, sprzedająca początkowo tylko podstawowe materiały budowlane.  Lata doświadczeń w branży przyniosły  systematyczny rozwój i rozbudowę  firmy a tym samym zwiększenie  asortymentu.  W 2009 r. niezależnie od Hurtowni  Marbud powstała druga firma PSB Mrówka, która obok materiałów budowlanych oferuje  artykuły elektryczne, hydrauliczne , elektronarzędzia i inne.  Ponad to PSB MRÓWKA  posiada w asortymencie  produkty do wystroju wnętrza i kompleksowego wyposażenia domu w postaci – akcesoriów kuchennych, ceramiki  czy dekoracji.  Bardzo dynamicznie rozwija się w firmie  dział związany z ogrodem i zagospodarowywaniem terenów  zielonych .

Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa, która wspiera klienta w wyborze optymalnego produktu, bądź rozwiązania technicznego.  Realizujemy także zamówienia pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeśli macie Państwo pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.