Program Cashback Wisły Kraków

Korzyści zakupowe dla kibiców i sympatyków Wisły Kraków oraz wsparcie
funduszu transferowego klubu - to pokrótce sedno Programu Cashback Wisły Kraków.
Dzięki tej inicjatywie Wisła Kraków korzysta z zalet Cashback World, jako oficjalnego sponsora i oferuje
wszystkim swoim sympatykom wyjątkowe możliwości przy zakupach


Wsparcie funduszu transferowego – Cashback – Shopping Points

Sercem Programu Cashback Wisły Kraków są różnorodne możliwości zakupowe, dzięki którym można otrzymać liczne korzyści zakupowe. Nie ma znaczenia, czy kupujesz w punkcie sprzedaży czy online, jako Członek Programu Cashback Wisły Kraków za zakupy u każdego Partnera Handlowego otrzymujesz do 5% Cashback oraz Shopping Points, dzięki którym możesz oszczędzać pieniądze korzystając z dostępnych ofert zwanych Deals. Ale nie tylko Ty korzystasz, ponieważ do 1% z wartości Twoich zakupów jest przekazywane na fundusz transferowy.Bezpłatna rejestracja

Rejestrując się do Programu Cashback Wisły Kraków nie ponosisz żadnych kosztów. Kartę Kibica Wisły Kraków na zakupy u Partnerów Handlowych otrzymasz w Strefie Kibica na stadionie. Karta ta jest także kartą wstępu na stadion oraz kartą, która daje możliwość nabycia biletów na stadion przez internet. Kartę można nabyć za 20 PLN, a wraz z rejestracją w Programie Cashback Wisły Kraków otrzymasz 5 PLN zwrotu pieniędzy, musisz tylko dodać kartę do Twojego Profilu.

Korzyści zakupowe oraz wsparcie funduszu transferowego jest zawsze bezpłatne. Cashback World, oficjalny sponsor Wisły Kraków, jako podmiot obsługujący Program Cashback Wisły Kraków zapewnia, że wszystkie korzyści będą wypłacane prawidłowo i zarówno Ty jak i Twój ulubiony klub będziecie zyskiwać przy dokonywaniu zakupów u Partnerów Handlowych.

Lyoness Foundations
Zarejestruj się do Programu Cashback Wisły Kraków, zbieraj
Cashback u blisko 80 000 Partnerów Handlowych i wspieraj klub!
* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.